KROUPAHELÁN advokátní kancelář, s.r.o.

INFORMACE O POSKYTOVATELI

Adresa: Jakubská 121/1
              602 00  Brno
Webové stránky: www.kroupahelan.cz
Místo výkonu praxe: Brno

Kontaktní osoba poskytovatele:

Jméno: Mgr. Romana Červinková
Telefon: 777 930 747
Email: kancelar (zavinac)kroupahelan.cz

POŽADAVKY

Nemusíš být nutně expert, ale měl by ses umět rychle zorientovat, dávat si věci dohromady a mít chuť se neustále učit novým věcem. Ačkoliv nejsme mezinárodní kancelář, angličtina se ti bude u nás hodit. Strategické nebo analytické myšlení, talent spojovat si různé věci, povědomí o GDPR a schopnost se rychle učit budou tvojí výhodou.

Jedná se o pracovní úvazek na DPP, na dnech v týdnu a časech docházky se vzájemně dohodneme. Pozice je nejvhodnější pro studenta 4.-5.ročníku, ale může být případně i 3. ročník.

NÁPLŇ PRAXE

  • Nemusíš mít obavy, že bys dělal pouze jednu věc. Pro naše klienty děláme různorodou práci. Tvoje praxe tak bude pestrá a zajímavá. Aktuálně se bude hodně točit okolo GDPR.
  • Reference praktikantů si můžeš přečíst zde: http://kroupahelan.cz/pridej-se
  • Chceš se k nám připojit? Vyplň prosím tento DOTAZNÍK.
  • Více informací o životě v naší kanceláři najdeš na našem facebooku.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Práci na zajímavých projektech, která tě bude bavit. Zastupujeme velké korporace, orgány veřejné správy i malé rodinné podniky a máme spoustu inovativních nápadů, které bychom rádi realizovali.
  • Neformální prostředí, skvělý kolektiv a krásné kanceláře. Jsme rodinná firma – a to doslova. Pavel Kroupa a Jiří Helán jsou bratranci. V práci si tykáme a nenutíme nikoho chodit v kravatě. Silnou stránkou našich lidí je empatie a strategické myšlení. Po práci spolu chodíme na pivo, zahrát si únikovou hru nebo někam běžíme – nejčastěji "Vokolo Priglu". Máme krásné kanceláře přímo v centru Brna na Jakubské ulici. Chceme, aby se u nás lidem líbilo a do práce se těšili.
  • Podporu při osobním a profesním rozvoji. Očekávat od nás můžeš otevřenou zpětnou vazbu a podporu při tvém růstu. V knihovně máme většinu komentářů a prakticky vše, co vydalo nakladatelství MELVIN.
  • Příjemnou finanční odměnu.

CHCEŠ TUTO PRAXI?

ZAVOLEJ NEBO NAPIŠ KONTAKTNÍ OSOBĚ POSKYTOVATELE A DOMLUV SI PODROBNOSTI.


Webdesign: NETservis s.r.o. copyright © Masarykova univerzita 2016